Rubrika: Muži

Udělejte dojem na její rodiče

Zalíbit se ženě, která vám padla do oka je jedna věc, ale zalíbit se jejím rodičům, je už nelehký úkol, který musíte promyslet. Výběr partnera pro jejich dceru je totiž důležitým faktorem, který později ovlivní celý život strávený po jejím boku.
dvojice na vycházce
Co tedy udělat pro to, abyste měli „požehnání“ k tomu, žít s ní až navěky? Ve zkratce – všechno!
1.     Zdvořilost, by měla být na prvním místě– samo o sobě je vychování vašich rodičů prvotním náznakem toho, co jste za člověka. Slušné vychování, příjemné a diplomatické vystupování, by mělo být při vašem prvním setkání samozřejmostí.
2.     Na vulgarismy zapomeňte– každému člověku občas unikne z úst nějaké to nevhodné slovo, které se považuje za nepřiměřené. U rodičů vaší milované, byste si však měli každou nadávku odpustit, a to i za cenu, že se ocitnete v situaci, kdy to bude žádoucí.
3.     Vzdělání hraje i nehraje důležitou roli– nemusíte být právě studovaný typ člověka, který má to nejvyšší vzdělání, bohatě stačí, když budou vaše slova a věty dávat smysl a budete čerpat z vašich zkušeností v životě. Mít někdy jen přehled, o tom co se děje, je někdy daleko více než titul na univerzitě.
4.     Buďte upřímný a sám sebou– když si budete hrát na člověka, kterým nejste jen za cenu, abyste zapůsobili na rodiče vaší partnerky, časem to určitě prokouknou a rozhodně to nebudou považovat za plus, kterým jste u nich chtěl zabodovat. Buďte vždy takový, jaký jste!
5.     Úmysly s jejich dcerou, byste neměli schovávat– samozřejmě, že každého rodiče zajímá, jakou cestou chcete vztah s jejich dceru směrovat. A každý rodič také pozná, jestli se z vaší strany jedná jen o úlet nebo o opravdovou lásku až za hrob.
6.     Práce a pracovní nasazení– jestli budete mít stálé zaměstnání, bezpochyby to na ně zapůsobí více, než si myslíte. V dnešní době je práce sice dostatek, ale o něco málo lidí, kteří si ji skutečně váží a vydrží ve stálém zaměstnání delší dobu.
senioři na dovolené
Udělat dobrý dojem na rodiče partnerky, která je pro vás dokonalá, vás může stát i hodně stresu a času, ale určitě to bude stát za to. Musíte pochopit, že jsou to lidi, kteří si přejí, aby jejich dcera skončila v těch nejlepších rukou, a pokud jim dokážete, že se o to postaráte, máte prakticky vyhráno.

Jak získat klíč k srdci ženy?

Muž, který získá klíč k srdci ženy, je tím nejšťastnějším pod sluncem. Ale také nejšikovnějším, protože žena neotvírá své srdce a nedává svá tajná přání všanc leckomu. Muž ji musí oslovit, dobývat ji, přeskočit jiskra.
Někdo říká, že v dnešní uspěchané době se až tak moc „nehraje“ na city, doba je rychlá. Rychlé je i namlouvání, rychlé je početí, rychle do práce a z práce, rychlé jsou rozchody.
klíč k srdci
Ale proč se nevrátit k době, kdymuž byl mužem a žena byla ženou. Naši předkové moc dobře věděli, proč je to tak nastavené. Žena opečovávala domov a starala se o děti, muži se starali, jak zabezpečit materiálně jak ženu, tak i své děti.
Muži, buďte opět skutečnými muži a ženy, staňte se opět skutečnými ženami.
Žena je květ, který by měl muž zalévat tak, aby kvetla do krásy. Muži, ptáte se, jak a čím zalévat? Přece láskou, vaši milou přítomností, něžností. Pokud budete takto ženu vašich snů „zalévat“, váš společný vztah jen pokvete dle přísloví – jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. To, co budete dávat vašemu vztahu, bude se vám dvojnásobně vracet.
Skutečná žena totiž „slyší“ na něhu, doteky, opečovávání a láskyplný vztah. Žena je ve svém nitru snílek a očekává ve svém životě alespoň někdy romantické překvapení. Pokud dokážete toto své partnerce splnit, věřte, že ve vás bude vidět muže svého života. Nemusíte ji hned vyvést na výlet do Paříže do Moulin Rouge. Romantický večer si žena představuje i tak, že zajistíte hlídaní vašich dětí a připravíte jí vlastnoručně doma večeři při svíčkách, cesta k manželskému loži bude poseta lístky růží, a vymazlený večer zakončíte pravým šampaňským. Necítíte se na vámi vyrobenou večeři? Pak svou milou pozvěte do restaurace, kde jste spolu ještě nikdy nebyli anebo naopak, na místo, kde jste se seznámili. A můžete si spolu zahrát novou hru a vzpomenout na den, kdy jste se seznámili a načít i tak hovor. Může to být i zábavné. A s rozradostněnou ženou už budete jen spěchat domů, abyste ji něžně doprovodil do ložnice …
romantický pár
Má vaše žena ráda kulturu a vy moc ne? Překonejte se a taktně zjistěte, byť přes její přítelkyni, co by se jí líbilo – jaká divadelní hra, jaké představení, kino a zajistěte lístky, své milé jen sdělte, aby si udělala čas na ten, který den s tím, že pro ni máte překvapení. Padne vám k nohám!

Abyste se na svoje bydlení mohli spolehnout

Díky elektrické energii je pro nás všechno mnohem jednodušší a méně problémové. Náš život je pohodlnější a my si nemusíme téměř s ničím dělat starosti, což je samozřejmě velkou výhodou. Zapomínat bychom ale neměli na jednu velice důležitou věc, a to takovou, že pokud chceme, aby u nás doma všechno fungovalo správně, měli bychom pro to něco udělat.
Jestli tedy chcete využívat elektrickou energii bez obav, rozhodně byste se měli zaměřit na volbu vhodných vypínačů a zásuvek, které budou kvalitní, spolehlivé a vždy tu pro Vás budou, takže je budete moct používat naprosto bez obav. To je samozřejmě velice důležité a rozhodně byste na to neměli zapomínat. Při výběru těchto součástek tedy buďte obezřetní a skutečně vsaďte na to, na co se budete moct spolehnout, rozhodně se to vyplatí.plug
Spolehněte se na to správné řešení
Nabídka zásuvek a vypínačů je tu pro každého, kdo by měl o něco takového zájem, na to se můžete spolehnout. A proto neváhejte a kdykoliv této skutečnosti využijte, nebudete muset ničeho litovat. Možností tu pro Vás je doopravdy hodně.
Když pro svoje bydlení vyberete kvalitní zásuvky a vypínače, tak se můžete spolehnout nejen na jejich zajímavý vzhled, dobrou funkčnost a kvalitu, zaručeně se budete moct spolehnout také na naprostou bezpečnost, což je samozřejmě velice důležité.
Neváhejte tedy a využijte toho, co tu pro Vás je, zaručeně nebudete muset ničeho litovat. Nabídka je totiž natolik široká, že v ní vždy objevíte to, co byste mohli potřebovat, což je samozřejmě velice důležité. Proto se do ní kdykoliv bez obav ponořte, dostupná je dokonce i z pohodlí Vašeho domova což je to, jak by to mělo být.socket2