Udělejte dojem na její rodiče

Zalíbit se ženě, která vám padla do oka je jedna věc, ale zalíbit se jejím rodičům, je už nelehký úkol, který musíte promyslet. Výběr partnera pro jejich dceru je totiž důležitým faktorem, který později ovlivní celý život strávený po jejím boku.
dvojice na vycházce
Co tedy udělat pro to, abyste měli „požehnání“ k tomu, žít s ní až navěky? Ve zkratce – všechno!
1.     Zdvořilost, by měla být na prvním místě– samo o sobě je vychování vašich rodičů prvotním náznakem toho, co jste za člověka. Slušné vychování, příjemné a diplomatické vystupování, by mělo být při vašem prvním setkání samozřejmostí.
2.     Na vulgarismy zapomeňte– každému člověku občas unikne z úst nějaké to nevhodné slovo, které se považuje za nepřiměřené. U rodičů vaší milované, byste si však měli každou nadávku odpustit, a to i za cenu, že se ocitnete v situaci, kdy to bude žádoucí.
3.     Vzdělání hraje i nehraje důležitou roli– nemusíte být právě studovaný typ člověka, který má to nejvyšší vzdělání, bohatě stačí, když budou vaše slova a věty dávat smysl a budete čerpat z vašich zkušeností v životě. Mít někdy jen přehled, o tom co se děje, je někdy daleko více než titul na univerzitě.
4.     Buďte upřímný a sám sebou– když si budete hrát na člověka, kterým nejste jen za cenu, abyste zapůsobili na rodiče vaší partnerky, časem to určitě prokouknou a rozhodně to nebudou považovat za plus, kterým jste u nich chtěl zabodovat. Buďte vždy takový, jaký jste!
5.     Úmysly s jejich dcerou, byste neměli schovávat– samozřejmě, že každého rodiče zajímá, jakou cestou chcete vztah s jejich dceru směrovat. A každý rodič také pozná, jestli se z vaší strany jedná jen o úlet nebo o opravdovou lásku až za hrob.
6.     Práce a pracovní nasazení– jestli budete mít stálé zaměstnání, bezpochyby to na ně zapůsobí více, než si myslíte. V dnešní době je práce sice dostatek, ale o něco málo lidí, kteří si ji skutečně váží a vydrží ve stálém zaměstnání delší dobu.
senioři na dovolené
Udělat dobrý dojem na rodiče partnerky, která je pro vás dokonalá, vás může stát i hodně stresu a času, ale určitě to bude stát za to. Musíte pochopit, že jsou to lidi, kteří si přejí, aby jejich dcera skončila v těch nejlepších rukou, a pokud jim dokážete, že se o to postaráte, máte prakticky vyhráno.

About amos-ova.cz