Jak získat klíč k srdci ženy?

Muž, který získá klíč k srdci ženy, je tím nejšťastnějším pod sluncem. Ale také nejšikovnějším, protože žena neotvírá své srdce a nedává svá tajná přání všanc leckomu. Muž ji musí oslovit, dobývat ji, přeskočit jiskra.
Někdo říká, že v dnešní uspěchané době se až tak moc „nehraje“ na city, doba je rychlá. Rychlé je i namlouvání, rychlé je početí, rychle do práce a z práce, rychlé jsou rozchody.
klíč k srdci
Ale proč se nevrátit k době, kdymuž byl mužem a žena byla ženou. Naši předkové moc dobře věděli, proč je to tak nastavené. Žena opečovávala domov a starala se o děti, muži se starali, jak zabezpečit materiálně jak ženu, tak i své děti.
Muži, buďte opět skutečnými muži a ženy, staňte se opět skutečnými ženami.
Žena je květ, který by měl muž zalévat tak, aby kvetla do krásy. Muži, ptáte se, jak a čím zalévat? Přece láskou, vaši milou přítomností, něžností. Pokud budete takto ženu vašich snů „zalévat“, váš společný vztah jen pokvete dle přísloví – jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. To, co budete dávat vašemu vztahu, bude se vám dvojnásobně vracet.
Skutečná žena totiž „slyší“ na něhu, doteky, opečovávání a láskyplný vztah. Žena je ve svém nitru snílek a očekává ve svém životě alespoň někdy romantické překvapení. Pokud dokážete toto své partnerce splnit, věřte, že ve vás bude vidět muže svého života. Nemusíte ji hned vyvést na výlet do Paříže do Moulin Rouge. Romantický večer si žena představuje i tak, že zajistíte hlídaní vašich dětí a připravíte jí vlastnoručně doma večeři při svíčkách, cesta k manželskému loži bude poseta lístky růží, a vymazlený večer zakončíte pravým šampaňským. Necítíte se na vámi vyrobenou večeři? Pak svou milou pozvěte do restaurace, kde jste spolu ještě nikdy nebyli anebo naopak, na místo, kde jste se seznámili. A můžete si spolu zahrát novou hru a vzpomenout na den, kdy jste se seznámili a načít i tak hovor. Může to být i zábavné. A s rozradostněnou ženou už budete jen spěchat domů, abyste ji něžně doprovodil do ložnice …
romantický pár
Má vaše žena ráda kulturu a vy moc ne? Překonejte se a taktně zjistěte, byť přes její přítelkyni, co by se jí líbilo – jaká divadelní hra, jaké představení, kino a zajistěte lístky, své milé jen sdělte, aby si udělala čas na ten, který den s tím, že pro ni máte překvapení. Padne vám k nohám!

About amos-ova.cz