Pergola na léto


Například ji neumí postavit. Netroufají si na to. A to je jen správné. Pokud něco neumím a nerozumím tomu, zavolám si odborníka a ten mi to všechno postaví, natře, a ještě na to bude záruka. Tak to má být.

kousek pergoly

Není totiž každý domácí kutil, tesař nebo zedník. Ten umí to a ten zas tohle. Takže těžko lze chtít po klavíristovi, aby betonoval podklad pro pergolu, nebo po cukráři, aby řezal trámy. I když to vyloučeno není, ale neumí to každý.

Většina lidí si posteskne, že není kam pergolu dát. Jenže to je omyl, ta se dá nacpat skoro všude. Pergoly na míru nejsou ničím zvláštním a pokud si objednáte firmu, která svou práci ovládá, máte to bez potíží.

pergola

Pokud si tedy nevíte rady, firma pošle machra, která sám posoudí kde by mohla případná pergola být. Také vše změří, prozkoumá podklad a vše vám náležitě vysvětlí. Součinnost s vámi musí být, protože on nemůže dělat něco co vy nechcete, nebo neschválíte. Ale také nebude dělat něco, co ví, že by mohl být v budoucnu problém. Proto bude chtít vědět co bude tu a co bude tamhle, aby se pak pergola neopírala třeba o krb, což by jí nijak neprospělo. Důležitá bude také její orientace a spousta dalších věcí. Možná nebude od věci udělat nákres. Profi firma vám může dokonce udělat model, ale to už je skutečně nadstandard.

Výhody pergoly na míru jsou vlastně nejen v ušetřených starostech, ale i materiálu, protože prakticky nebude žádný odpad mimo několika kousků. Takže budou ušetřeny i peníze na stavbu.

Nuže, běžte si ještě jednou projít svou zahradu a pokud se vám opravdu zdá, že tam pergolu nenacpete, neváhejte kontaktovat někoho z webu, na který se dostanete přes modrý odkaz výše. Je jedno, zda budete volat, nebo raději pošlete mail.

Uvidíte, že se vám tento pokus vyplatí a již zanedlouho budete sedět pod vaší pergolou a mnout si ruce spokojeností. Hezkou pohodičku.

About amos-ova.cz