Možnosti, na které se můžete spolehnout i Vy


Pokud rádi jezdíte na dovolenou i několikrát do roka a neradi ji plánujete půl roku dopředu, je pro Vás přívěs či obytný vůz nejlepším řešením. Zkuste tyto možnosti, na které se můžete spolehnout i Vy. Můžete pozorovat krásy země ze svého domku na kolečkách, který je vybaven kuchyňkou v plné výbavě, lednicí, ložnicí, koupelnou i záchodem. Dopředu si vždy vozidlo důkladně prohlédněte, aby splnil přesně Vaše očekávání. Také si pohlídejte váhu Vašeho vozidla. Do 3500 kg Vám stačí řidičký průkaz skupiny B, pokud však váží více, je nutné průkaz C nebo B plus E.
karavan v kempu.jpg
Karavan

Největší výhoda karavanu je jeho nižší cena, která je pro většinu lidí přijatelná. Vhodný je především pro lidi, kteří rádi tráví delší čas na jednom místě. Pokud tedy máte oblíbený kemp, na který nedáte dopustit, je právě pro Vás karavan nejvhodnější. Také je možné ho kdykoliv odpojit a vyrazit na výlet po okolí jenom autem. Nemusíte mít ani pojištění pro dvě auta. Nevýhodou může být trochu náročnější řízení, zejména při couvání. Některé levnější typy karavanů nemusejí mít baterie, proto je nutné hledat kempy, které jsou vybaveny přípojkami.
obytný vůz.jpg
Obytný vůz

Pokud jste vášnivý cestovatelé a víte, že o dovolené procestujete nejméně tři místa, je pro Vás vhodnější obytný automobil. Ten Vám i Vaší posádce zaručí opravdový komfort. Můžete podnikat i delší trasy, Vaše rodina si může užívat v zadní části vozu opravdové pohodlí. Při jízdě je však nutné, aby všichni pasažéři byly připoutáni bezpečnostními pásy, abyste se vyhnuli pokutě.
obytný vůz a stravování.jpg

Většinou je vybaven i velkým úložným prostorem, kde můžete převážet jízdní kola nebo člun. Starší obytný vůz můžete pořídit od 400 000 Kč výše, za nový si však budete muset připlatit. Jeho cena je od 900 000 Kč výše. Pokud si ho budete chtít jen vypůjčit, budete muset zaplatit vratnou kauci kolem cca 15 000 Kč a cenu za každý den vypůjčení.

About amos-ova.cz