Domeček jako opravdový

Kdo z rodičů a prarodičů by si nepřál, aby právě jeho dítě, či vnouče bylo zdravé a mělo vše, po čem touží. Mnohdy je zahrnujeme dárky a maličkostmi, které bohužel nesplňují požadavky na kvalitu a bezpečnost a stává se, že děti si jich proto ani příliš neužijí. Jedná se například o výrobky z plastů ve formě různých kuchyněk a domečků, které brzy zůstanou stát opuštěné v koutě dětských pokojů. Proto na trh přichází zcela originální, multifunkční a nadčasové dřevěné domečky pro děti, které u nás najdete v mnoha variantách a perfektním řemeslném zpracování.
Interiér domku pro panenky
Jedná se o provedení dvou a třípatrových domků, s veškerým vybavením, jež naleznete ve skutečném domě. Od koupelny, přes kuchyň a ložnici, až po terasu, to vše vybaveno miniaturními bytovými doplňky, jako jsou židličky, stůl, postele, vana, či dokonce toaletní stolky. A protože k domu patří neodmyslitelně jeho obyvatelé, vyberte si z nabídky celou rodinu dřevěných postaviček v podobě táty, mámy a dvou dětí.
Jsou ale i dívenky, které nemají panenky příliš v oblibě, takže si v tomto domku vystačí jednoduše se svými oblíbenými plyšáky, kterým zde zřídí nemocnici pro zvířátka, nebo psí útulek. Totéž platí pro chlapce, kteří skelet domu se základním vybavením mohou směle použít jako hasičskou, nebo policejní základnu. Využití této hračky má opravdu široký záběr, včetně pozvolného získávání sociálních dovedností dítěte. Proto je také stále větším předmětem zájmu předškolních zařízení a dětských center, kde se děti společnou hrou sbližují a učí se vzájemné toleranci.
žabí domek
Ideální hračkou jsou právě dřevěné domečky a kuchyňky, které milují snad všechny děti. Udělejte radost i tomu vašemu a pořiďte mu hračku, od které se nebude chtít vůbec odtrhnout a možná že dokonce do hry zapojí celou rodinu. Čas strávený s dětmi při hře, jsou cenné chvíle, na které budete vzpomínat po celý život. Těší nás, že k nim přispívají i naše hračky!

About amos-ova.cz