Co s paletami, které nepotřebujete


Možná se to týká právě Vás. Máte dvorek plný starých palet, nebo se Vám hromadí na dvorech u skladů.

· Jsou dobré, nebo poničené?
· Jedná se euro palety, nebo o palety standardní?
· Chcete se jich nějakým způsobem zbavit?
· Nepotřebujete je?
· Je možné, že jste skončili se svým podnikáním a nevíte, co s nimi?

Opravdu se nemusíte obávat toho, že budete muset založit regulovaný požár a všechny je pěkně podpálit. I když to mnozí tak dělají. Rozštípou je hlava nehlava a zatápí jimi v kamnech.

Ale pěkně popořádku

Ke starostem důvod nemáte. S paletami můžete provést hned několik úkonů. Pusťme se tedy do toho.

1. Jedním z úkonů je využít palety k podpalu, jak už bylo řečeno. Rozštípejte je a udělejte si do zásoby podpal pro zimní období.Jsou-li už v tak zuboženém stavu, že se nedají ani opravit, pak není důvod tento úkon provést.

2. Pokud ale palety nejsou zase tak poničené, pak jich využijte v nejnovějším trendu výroby nábytku na zahradu. Určitě jste už mnohokrát zahlédli nábytek, který je praktický a poměrně vzhledný. Jste kutil? Jděte do toho!

3. Když už jsme u té zahrady, pak můžete jednotlivé plaňky natřít a zvelebit natolik, abyste z nich postavily plot, nebo je použili na obrubu vyvýšených záhonů, To také není hloupé. Ale dřevo je dřevo, Jak dlouho by vydrželo? Je to na Vás.

4. Pak je tu ale ještě jeden poměrně výdělečný úkon, který využívá výkupu palet. Můžete mít palety standardní, euro palety, nebo atypické, či snad Gitterboxy, které nabídnete k odkupu. Pravděpodobně po domluvě. Můžete tím pádem získat i nějakou slušnou částku za něco, co už nepotřebujete.

5. Je tu samozřejmě i poslední varianta, která je kombinací všech předchozích.
Tak co? Máte už jasno, co vlastně uděláte s paletami, které vyloženě nepotřebujete, a které Vám hyzdí dvorek, nebo prostě jen překáží?

About amos-ova.cz