Po celodenních výletech na kole

Zajímavé trasy cykloturistům nabízí okolní krajina známých termálních lázní. Malebná, lehce zvlněná podél místní říčky. Ideální místo pro vaši dovolenou. Kulisu venkovské idyly dotvářejí kostelní věže nebo stožáry s korunami čapích hnízd. Na říčce lze objevit zakotvené jedinečné lodní vodní mlýny, které dodnes mohou umlít mouku Jeden z výletů nás zavede do městečka, ve kterém je dvacet keramických dílen, ve kterých můžete sledovat práci hrnčířů.

Nebo si můžete i sami vytočit hrníček na hrnčířském kruhu. Silničky, po kterých budete jezdit, lemují keře vinné révy. Ty střídají kukuřičná pole. Smíšené lesy vytvářejí aleje, které v létě tvoří cyklistům příjemný stín. Za návštěvu stojí návštěva magického jezera, ukrytého mezi vzrostlými stromy, které svou energií pozitivně ovlivňuje lidské tělo i psychiku.
 

Relaxace v termálních lázních

Po celodenním výletě na kole je příjemný odpočinek zajištěn v termálních lázních. Tryská v nich několik teplých pramenů, poskytujících úžasnou relaxaci. K dispozici jsou i bazény se studenou vodou. V nich je možnost vodních her s míčem a pro zájemce i společné cvičení.

Po koupeli si můžete vybrat z nabídky masáží, které zde provádějí odborní terapeuti. V přilehlé restauraci je připravena večeře s nabídkou místních specialit. A protože se všude okolo pěstuje vinná réva, ochutnáte místní odrůdy. Vína to jsou lehce nasládlá a oblíbená i v zahraničí.

A programem pro děti

Jestli trávíte dovolenou s dětmi, je pro ně každý den, po návratu ze zkráceného výletu, připraven doprovodný program. Ten je sestaven z různých soutěží, her a výtvarných činností. Budou pro ně nachystány i drobné odměny. Animační pracovníci přivítají všechny děti, které jsou ochotné se podřídit kolektivním hrám a jsou zvyklé v kolektivu dalších dětí spolupracovat.

About amos-ova.cz