Po celodenních výletech na kole

.

Zajímavé trasy cykloturistům nabízí okolní krajina známých termálních lázní. Malebná, lehce zvlněná podél místní říčky. Ideální místo pro vaši dovolenou. Kulisu venkovské idyly dotvářejí kostelní věže nebo stožáry s korunami čapích hnízd. Na říčce lze objevit zakotvené jedinečné lodní vodní mlýny, které dodnes mohou umlít mouku Jeden z výletů nás zavede do městečka, ve kterém je dvacet keramických dílen, ve kterých můžete sledovat práci hrnčířů.
holčička čarodějnice
Nebo si můžete i sami vytočit hrníček na hrnčířském kruhu. Silničky, po kterých budete jezdit, lemují keře vinné révy. Ty střídají kukuřičná pole. Smíšené lesy vytvářejí aleje, které v létě tvoří cyklistům příjemný stín. Za návštěvu stojí návštěva magického jezera, ukrytého mezi vzrostlými stromy, které svou energií pozitivně ovlivňuje lidské tělo i psychiku.
 

Relaxace v termálních lázních

Po celodenním výletě na kole je příjemný odpočinek zajištěn v termálních lázních. Tryská v nich několik teplých pramenů, poskytujících úžasnou relaxaci. K dispozici jsou i bazény se studenou vodou. V nich je možnost vodních her s míčem a pro zájemce i společné cvičení.
termální lázně
Po koupeli si můžete vybrat z nabídky masáží, které zde provádějí odborní terapeuti. V přilehlé restauraci je připravena večeře s nabídkou místních specialit. A protože se všude okolo pěstuje vinná réva, ochutnáte místní odrůdy. Vína to jsou lehce nasládlá a oblíbená i v zahraničí.

.

výlet na kolech

A programem pro děti

Jestli trávíte dovolenou s dětmi, je pro ně každý den, po návratu ze zkráceného výletu, připraven doprovodný program. Ten je sestaven z různých soutěží, her a výtvarných činností. Budou pro ně nachystány i drobné odměny. Animační pracovníci přivítají všechny děti, které jsou ochotné se podřídit kolektivním hrám a jsou zvyklé v kolektivu dalších dětí spolupracovat.

Po celodenních výletech na kole
4.3 (86.67%)3
.

About amos-ova.cz