Pánové a posilovna


Je logické, že pánové se budou chtít cítit opravdu hodně mužně, že pánové budou chtít mít svaly téměř až do nebe. Alespoň takhle mi to vždycky říkal můj mladší bratr, který chtěl stále začít chodit do posilovny. Jenomže prý jeho kamarádi vůbec do posilovny chodit nechtěli a můj mladší bratr se styděl, že bude v posilovně sám. Řekla jsem mu, ať se nestydí. Že když má o to zájem a baví ho cvičit, ať tam normálně jde. Když bratr začal chodit do posilovny, potom mu bylo jednadvacet let a řekl, že by také chtěl své cvičení podpořit nějakými vitamíny. Ze začátku jsem se docela kroutila, protože jsem tohle vůbec nikdy nepodporovala, ale bratr mi ukázal webové stránky army-nutrition.cz.

Testosteron se nachází v mužském těle.

Mají tam testosteron. Shop s testosteronem v tabletách je samozřejmě skvělý. A také jsem slyšela, že tento e-shop si opravdu každý chválí. A to hlavně pánové, protože pánové si z tohoto webu kupují testosteron v tabletách. Myslím si, že testosteron v tabletách může být opravdu skvělou volbou pro ty pány, kteří chtějí podpořit to, aby jejich svalová hmota rychleji rostla. Předpokládám, že asi žádný muž nechce, aby měl měkké svaly. Také nikdo nechce, že když bude chodit už do posilovny, aby mu žádné svaly narostly. Znám několik mužů, kteří chodí do posilovny, a ne, a ne nabrat svalovou hmotu.

Posilovny jsou velice moderní.

Řeknu vám, že je to potom velice škoda. Vůbec nechápu, že někdo může cvičit, ale potom nebude vůbec nabírat na váze žádnou svalovou hmotu. Řekněme, že znám takové dva kluky, je jím pětadvacet let a ani jednomu to jednoduše nejde, aby nám posilovali, takže tady je možná právě ten e-shop, kde prodávají tablety s testosteronem, aby tohle mladí pánové mohli užívat. Testosteron je mužský pohlavní orgán a myslím si, že když ho mají pánové v těle přebytek, že také mají větší sílu a také jim to dodává větší kuráž. Nebo ne?

About amos-ova.cz