Kuchařské umění v kouzelném hotelu na Pálavě

Ubytování na Pálavě je mnoho, ale ne každé splňuje všechny vaše podmínky. Hledáte něco speciální s tradicí, ale přesto moderní. Můžeme, Vám takové ubytování nabídnou v podobě čtyřhvězdičkového hotelu Galant. Tento hotel se nachází v městečku Lednice. Je to vinařská oblast bohatá na krásné útulné sklípky s ochutnávkou vín od místních vinařů. Kouzelnou pohádkovou krajinou s historickými pozůstatky. Lednice a okolní města nabízí spoustu památek s kulturními zážitky.
odpočinek v sauně
Můžete se tu projít v krásném Lednicko-valtickém areálu, projet na kole či koloběžce, vyzkoušet projížďku na loďkách, jízda historickým kočárem po lednickém parku, ochutnávku vín a další. Sportovní nadšenci tu najdou taky své. Možnost týmových her, jako jsou volejbal, nohejbal a tenis. Půjčení kol a koloběžek a pro ty méně zdatné i elektrokol. Hotel nabízí odpočinek ve wellness. Vířivá vana pro romantickou chvilku, infrasaunu, finskou saunu a v letním období venkovní bazén s lehátky na opalování. Po domluvě jsou možné i masáže.

ochutnávka vína

Součástí hotelu je restaurace Moravia https://lednice.galant.cz/restaurace. Restaurace je proslulá svou tradiční moravskou a českou kuchyní, ale najdete tu i klenoty evropské a mezinárodní kuchyně. Snaží se o tradiční pokrmy s čerstvých, místních potravin. Vždy najdete v jídelníčku pokrmy sezónních potravin z určité roční doby. Tradicí tu jsou zvěřinové hody, zabijačkové pokrmy, dýňové a chřestové speciality, jahodové období knedlíku a dezertů, kvalitní masové pokrmy s medvědím česnekem. K pokrmům se hodí vína Galant nebo místních vinařů. Na své si přijdou i milovníci piva, kteří mohou ochutnat pivo Galant vařené v minipivovaru sesterského hotelu v Mikulově. Ke gastronomickému zážitku si lze poslechnout sobotní večery cimbálovou muziku, která tvoří jedinečnou atmosféru.

Hotel je autentickým místem pro konání svateb, konferencí a firemních akcí.

About amos-ova.cz