Kde pomohou podnikatelům?

Už od prvních dnů polistopadové éry se u nás traduje, že se podnikatelé mají jako to pověstné prase v žitě. Ovšem skutečnost je nejednou diametrálně odlišná. Ne každý, kdo se věnuje soukromničení, má na růžích ustláno, a pokud snad ano, pak ho tyto nejednou pořádně bodají.

A co dělají takoví lidé ve chvílích, kdy se dostanou do vážných těžkostí? No co asi? Berou si na překlenutí svých obtíží půjčku. Nejednou není jiného východiska.
US mince

A taková půjčka může skutečně pomoci. To ovšem jedině v případě, že je zvolena ta správná z celé záplavy nabídek, jež se kolem nás nacházejí pomalu na každém kroku. Protože půjček je mnoho, ale některé jsou například příliš drahé, některé kvůli svým požadavkům na žadatele nedostupné, některé mají to a jiné ono plus nebo mínus. A je třeba objevit tu, kterou může dotyčný podnikatel skutečně získat a která ho nepřivede do ještě větších potíží, než v jakých už je.
tmavá peněženka

Pro leckoho z takovýchto lidí je ideální volbou americká hypotéka bez dokládání příjmů. Protože jim tato může vyhovovat v mnoha ohledech.

– K tomu, aby ji někdo získal, je zapotřebí mít jenom nemovitost, kterou by bylo možné dát do zástavy jako záruku, že budou půjčené finance vráceny, a příjmy postačující ke splácení.

– Požádat o ni je jednoduché, stačí vyplnit online formulář nebo zatelefonovat, poslat několik fotografií oné nemovitosti e-mailem a dohodnout se se zástupcem poskytovatele na detailech.

– Před poskytnutím půjčky se neplatí vůbec žádné poplatky.

– Není třeba se obávat jak nedobře vypadajícího daňového přiznání, tak nějakého záznamu v registrech dlužníků, exekuce a podobných negativ, která by byla dejme tomu v bance neřešitelným problémem.

– Půjčku lze splácet třeba i celých dlouhých třicet let.

– Úroky tu jsou příznivé.

A to ještě nejsou ani zdaleka všechny výhody této hypotéky. Která už zachránila nejednoho podnikatele v nouzi nejvyšší. A příště může pomoci třeba i vám.

About amos-ova.cz