Kvalitní osvětlení je základ bezpečnosti

Kvalitní autožárovky jsou základním prvkem vybavení každého vozidla. Je totiž nutné, aby šlo auto v provozu dobře vidět, a také aby jeho řidič výborně viděl na cestu. Určitě se tedy nevyplácí šetřit právě na něčem tak důležitém, jako je správné osvětlení. Autožárovky budete vybírat pravděpodobně hlavně podle patice. Mezi jedny z nejčastějších patic patří H7, které jsou standardní a hojně se vyskytující.Přední reflektory staršího vozidla
Na Osram je spolehnutí
Autožárovky H7 Osram https://www.lightpark.cz/autozarovky-pro-predni-svetla/?par=oznaceni-ece|h7 patří mezi jedny z nejlepších produktů z této kategorie vůbec. Osram je firma sídlící v německém Mnichově, zaměřující se zejména na otázku osvětlení. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, pokud chcete mít jistotu kvality, a přitom zbytečně nepřiplácet, tak jsou produkty Osram výbornou volbou.
Osram nabízí autožárovky hned v několika produktových řadách. Právě díky bohaté nabídce si bude moci vybrat prakticky každý řidič, a to nejenom dle svých požadavků, ale také dle finančních možností. Platí však, že i ty nejlevnější produkty jsou synonymem pro kvalitu, a nešlápnete s nimi vedle.Dlouhá expozice nočního provozu
Bezpečí na prvním místě
Jaké vlastnosti by autožárovky měly mít? Na první místo je bezesporu nutné stavět právě světelnost. Je nezbytné, aby vaše vozidlo bylo i v temné noci perfektně vidět. Nemluvě o tom, že je také nezbytné, aby byla dobře osvětlena silnice před vámi. O to všechno se dokážou postarat pouze výkonné žárovky.
Další věcí je to, že byste měli mít vždy u sebe i záložní autožárovky. Nikdy nevíte, kdy může dojít k neočekávanému poškození, nebo kdy budete potřebovat náhradní kus. Žárovky jsou cenově velmi přijatelné, proto se nebojte pořídit si jich pár do zásoby a nechat si je ve vozidle. Nicméně, i zákon klade důraz na to, aby ve vozidle byly dostupné náhradní zdroje osvětlení.

4.5/5 - (2 votes)

About amos-ova.cz